Sanal Numara ile WhatsApp Nasıl Kullanılır?

23/07/2022 00:18:00

Sanal Numara ile WhatsApp Nasıl Kullanılır?

Sanal Numara ile WhatsApp Nasıl Kullanılır?

WhatsApp uygulaması tüm dünya genelinde en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olma özelliğini halen korumaktadır. Bazı durumlarda bireyler kendi telefon numaraları ile WhatsApp uygulamasına giriş yapmak istememektedirler. Bu durum kişisel verilerini kullanmak istememekten kaynaklanabileceği gibi bazı durumlarda kişisel tercih olarak da karşımıza çıkabilmektedir. Bu tarz durumlarda ikinci bir sim kart edinmek ve numara üretmek yerine sanal numara üreten ve bu konuda hizmet veren sitemizden edineceğiniz sanal numaralar vasıtası ile WhatsApp uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Fake WhatsApp numarası olarak da adlandırılan bu sisteme erişim oldukça kolay bir şekilde sağlanmakta olup güvenilir sitelerden yapacağınız işlemler sizin güvenliğiniz için herhangi bir tehdit içermemektedir.

Sanal Numara ile WhatsApp Kullanımı İçin Yapmanız Gereken Adımlar

WhatsApp uygulamasına kişisel verilerinizi ve kendi telefon numaranız ile kaydolmadan sanal numaralar ile işlem yapabilmek için takip edeceğiniz adımlar kısaca aşağıda maddeleştirilmiştir.

Bunun için ;

  • Öncelikle sitemizde üyelik açarak kayıt işlemini tamamlamalısınız. Hızlı adımlarla kolay bir şekilde sonlandırılan üyelik işlemleri basit bir şekilde yapılabilmektedir.
  • Hesabınıza gerekli ödeme bilgilerini doldurarak bakiye yükleme işlemlerinizi tamamlayın.
  • Sitemizde yer alan hizmet içeriklerinden WhatsApp sanal numara oluşturma hizmetini seçerek hangi ülkede işlem yapmak istiyorsanız ülke tercihinizi belirtin.
  • Sonrasında verilen sanal numara kaydını not alın.
  • WhatsApp uygulamasını telefondan giriş yapabilmek için telefonunuzdan WhatsApp Business uygulamasını indirin.
  • Uygulama indirildikten sonra başlat sekmesi ile platforma giriş işlemlerinizi başlatın. Bu alanda gelen telefon bilgilerine sitemizden edindiğiniz fake numara bilgilerini doğru bir şekilde giriniz.
  • Bu adımlardan sonra sitemize giriş yaparak sanal numara kaydına gelen onay kodunu WhatsApp Business uygulamasına girin.

Tüm bu adımları doğru bir şekilde takip ederek sanal numara ile WhatsApp girişiniz tamamlanmış olur. Sitemizden yapacağınız tüm bu adımlar şahsi bilgilerinizin korunması amacı ile yüksek güvenlik önemleri ile gerçekleştirilmektedir. Aklınıza takılan herhangi bir soruda ya da bilgi almak istediğiniz konularda destek ekiplerimiz sizlere gün boyu kaliteli hizmet sunmaktadırlar. SMS onay işlemlerinizi sorun yaşamadan halletmek istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek birbirinden farklı kategorilerde verdiğimiz hizmetlerden sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Sanal Numara ile WhatsApp Kullanımı Güvenli mi?

WhatsApp mesajlaşma uygulamasının ücretsiz bir hizmet oluşu uygulamanın tüm dünya genelinde milyarlarca insan tarafından aktif olarak kullanılmasını sağlayan en önemli unsurlardan birini oluşturmaktadır. Bazı durumlarda şahsi hattınızdan farklı bir numara ile uygulamaya kayıt olmanız gerekli olabilmektedir. Bu tarz durumlarla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken güvenilir kurumlardan sanal numara üretmektir. Bu sayede işlemlerinizi hızlı ve kesintisiz olarak halledebilirsiniz. Sitemiz bu konuda kurumsal hizmet sağlayarak kullanıcılarına rahat ve güvenilir hizmet sağlayan aracı kurumlardan bir tanesidir.