Sanal Numara Alma Nedir? Ne İşe Yarar?

29/08/2022 13:20:40

Sanal Numara Alma Nedir? Ne İşe Yarar?

Sanal numara almak için sitemizi ziyaret eden kullanıcılara diyeceğimiz tek şey doğru adreste olduklarıdır. Yüzlerce sanal numara içerisinden alım yaparak dilediğiniz uygulamada kullanabilirsiniz. Neden sanal numara almalıyım konusuna gelirsek de bu tamamen kişiden kişiye göre değişim göstermektedir. Başkalarıyla sohbet etmek için, sosyal medya platformlarında kullanmak için, borsa, alışveriş sitelerinde kullanmak için veya herhangi bir siteye kayıt olmak içinde kullanabilirsiniz. Günümüzde neredeyse tüm uygulamalar ve internet siteleri üyelik aşamasında telefon numaranızı ve ardından onay kodu talep etmektedir. Bu aşamayı tamamlamadan ilerlemeniz mümkün olmayacaktır. Kişisel numarasını paylaşmak istemeyen kullanıcılar fake numara alma yöntemine başvurmaktadırlar. Fake numaraların kesinlikle hiçbir zararı olmamakla birlikte aksine birçok faydası bulunmaktadır. Aldığınız fake numara tamamen güvenlidir ve aldığınız numarayı tek seferlik kullanabilirsiniz. Farklı bir zamanda ikinci kez kullanmanız mümkün olmayacaktır. Smsonay.org adresine kayıt olarak 50’den fazla uygulama için yüzlerce yurtdışı ülkesinden sanal numara alabilir böylelikle mobil onay işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sanal Numara Alma Sitesi

Günümüzde sanal numara alma hizmeti sağlayan birçok internet sitesi mevcut ve gün geçtikçe artmaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey güvenilir bir siteyle iş yapıp yapmayacağınızdır. Dikkat etmeniz gereken birçok konu mevcuttur. Örneğin sanal numara alacağınız sitenin servisleri aktif çalışıyor mu? Müşteri destek konusunda hızlı mı? Gibi konular oldukça önem taşımaktadır. Smsonay.org olarak sizlere bu güveni sağlamaktayız. 2020 yılından bu yana sanal numara hizmeti vermekteyiz. Hiçbir şekilde Türkiye numarası satmamakla birlikte sadece yurtdışı ülkeleri için numara satışımız mevcuttur. Fake numara almak için yapmanız gereken tek şey sitemize kayıt olmak ardından bakiye yükleyip ana sayfadan dilediğiniz uygulamadan dilediğiniz yurtdışı ülkesini seçerek sanal numara alma işlemini tamamlamaktır. Onay kodunuz kısa süre içerisinde ekranlarınıza yansıyacak ve sms onay işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.

Sanal Numara Ne İşe Yarar?

Sanal numara birçok işinizi halledebilmenize olanak sağlıyor. Sosyal medya mecralarında dilediğiniz kadar hesap açabilir, tek bir hesap kullanmak yerine birçok farklı hesabı kullanabilirsiniz. Telefonunuza WhatsApp Business uygulamasını indirerek sitemizden alacağınız numarayı ikinci bir hat gibi WhatsApp uygulamasında kullanabilirsiniz. Çoğu müşterilerimiz sohbet, iş hattı olarak WhatsApp sanal numara hizmetimizden faydalanmaktadır. Bunların dışında alışveriş sitelerine, borsa sitelerine, sohbet sitelerine üye olurken de kendi numaranızı paylaşmak yerine sanal numara alma hizmetimizden faydalanarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.