Fake Numara Nedir? Ne İşe Yarar?

16/12/2022 17:44:36

Fake Numara Nedir? Ne İşe Yarar?

Günümüzde kullanımı oldukça artan sosyal platformlar, sanal mecralar ve internet ortamları bulunmaktadır. Tüm bu ortamlarda telefon numaramızı kullanma gerekliliği artık sık sık karşımıza çıkan ve gizliliğimizi tehdit eden bir engel gibi gözükmektedir. Her ne kadar kişisel numaramızı paylaşmadan bu işleri halledebileceğimiz bir yol yok gibi lanse edilse de bunun son derece gizli ve güvenli bir şekilde yapılması artık oldukça kolay! Yazımızda sizlere fake numara alma, sms onay ve mobil onay gibi işlemlerde rahatlık ve güven içerisinde kullanabileceğiniz yöntemi anlatacağız.

Fake Numara

Fake numara size birçok alanda gizlilik güvenilirliğini sağlayacak olan eşsiz bir buluştur diyebiliriz. Binlerce sosyal platformda, internet sitesinde, üyelik işleminde karşımıza çıkan sms onay işlemlerinde numaranızı paylaşmak istemediğiniz zamanda imdadınıza yetişecek olan bu buluş sayesinde telefon onay işlemleri esnasında kendi kişisel numaranızı vermek yerine sitemizden çok kolay ve güvenilir bir şekilde alabileceğiniz sanal numara ile bu işlemleri kolayca halledebilir ve kişisel numaranızı vermeden sitelere üyelik işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tabi ki sadece site üyeliklerinde değil ihtiyacınız olabilecek her alanda bu fake numaralar sayesinde işlerinizi halledebileceksiniz. Üstelik bu işlemleri son derece kaliteli hizmetlerimizden ve üyelerimize sağladığımız ayrıcalıklardan faydalanarak gerçekleştireceksiniz. Tek kullanımlık numaralarımız daha önce kimse tarafından kullanılmayarak sizlere sunulur. İstediğiniz alan kodu ile numarayı seçme imkanına da erişebilirsiniz ve numaralarımız düzenli aralıklarla yenileriyle değişmektedir.

Fake Numara Ne İşe Yarar?

Birçok sosyal medya platformu kayıt sırasında sizden telefon numaranızı talep eder ve bir onay kodu gönderir. Örneğin belli başlı sosyal paylaşım sitelerinden; WhatsApp, Instagram, Twitter, Facebook, TikTok, LinkedIn, Amazon, Steam ve saymanın mümkün olmadığı, aklınıza gelebilecek bütün platformlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz, yasal ve güvenilir olan sanal numara alma işlemi sayesinde üyeliğinizi tamamlamak için gerekli olan sms onayını almış olduğunuz numaranız aracılığıyla tamamlayacak ve böylece kendi numaranızı açık etmemiş olacaksınız. Özellikle kişisel hesabınız dışında gizli kalmasını istediğiniz bir hesap açacağınız zaman bu fake numaralar size büyük kolaylık sağlayacak ve vazgeçilmeziniz olacaktır. Çünkü bu numaralar sayesinde gizliliğinizi koruyabilir; "birden fazla hesap açamazsınız!" uyarılarından rahatlıkla kurtulabilir ve sanal numaranızın tadını çıkartabilirsiniz. Sadece üyelik işlemlerinde değil, telefon numaranızı paylaşmak istemediğiniz biri, ilk defa tanışıp güvenemediğiniz insanlar veya kendinizi açığa vermeden iletişime geçmek isteyeceğiniz kişiler ile de bu sanal numaralar sayesinde içiniz rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. WhatsApp mesajlaşmalarında da işinize yarayacak bu yöntem sayesinde sitemizden temin edeceğiniz bir numarayla kayıt olarak rahatlıkla mesajlaşabilir, istediğiniz kişilerle kimliğinizi açık etmeden iletişime geçebilirsiniz. Sistemimize kayıtlı olan tüm numaralar tek kullanımlıktır ve aldığınız hiçbir numara da daha önce biri tarafından kullanılmamıştır. Bunun vermiş olduğu rahatlık sayesinde "acaba bu numarayı daha önce kimler kullandı?" "kullanırsam başıma bir şey gelir mi?" gibi korkularınızdan da kurtulmuş olacaksınız.

Biz Kimiz?

Sitemizde 2 yılı aşkın süredir on binlerce kullanıcımıza sunmuş olduğumuz hizmet ve müşterilerimizin son derece memnun geri dönüşlerine göz atarak sizlere ne kadar kaliteli ve güven duyacağınız bir hizmet verdiğimizden emin olabilirsiniz. Bu işte uzun süredir var olmanın verdiği tecrübeler ve kendimizi her zaman bir ileriye taşımaya odaklanmış hizmet politikamız sayesinde alacağınız her hizmetten memnun kalma garantisini sizlere sunuyoruz. Mevcut üyelerimizin sayısını sitemiz üzerinden görebilir, destek ekibimizle günün her saati iletişime geçebilir, bizi internette aratarak binlerce olumlu geri dönüşleri inceleyebilir ve sizler de ailemizin bir parçası olabilirsiniz!