Google Sms Onay Nasıl Alınır?

29/03/2022 22:52:14

Google Sms Onay Nasıl Alınır?

Google sms onay nasıl alınır sorusu merak edilmektedir. Numaranın nasıl alındığı, hangi hizmetlerde kullanıldığı merak konusudur. Aldığınız sanal numarayı tüm Google hizmetlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Google Mobil Kimlik Doğrulama hizmetinde Gmail, Google Drive, Youtube, Google Play ve diğer tüm Google hizmetleri gereklidir. Hesabınızı hizmetimizi kullanarak onayladığınızda, onaylı kullanıcı olarak Google sms onay hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Telefon onay işlemi en çok kullanılan servisler arasında yer alan Youtube ve Gmail için önemlidir. Telefon onayı olmadan Youtube'da onaylı kanalların açılması ve gmail uygulamasının etkin bir şekilde kullanılması mümkün olmayacaktır. Google Drive, dosya göndermek, fotoğrafları depolamak  için kullanılır. Telefon onaylanırsa, daha fazla telefon depolama alanı kullanılabilir. Web sitemizde Google için sahte numaralar oldukça almak kolaydır.  Smsonay.org firmamız ile iletişime geçerek mobil onay ve diğer tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. 

Google SMS Onaylatma 

Bu hizmetlerde gelen SMS kodunun sisteme girilmesi ile bir bekleme aşaması vardır. İşlemler kısa sürse de bekleme süresinin 5 dakikası içerisinde numaranızı onaylayarak Google hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Basit işlemler ile Google SMS onaylı işlemleri, çeşitli ülke seçeneklerinde uygun fiyatlarla, karmaşık yöntemler olmadan kısa sürede güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler sayesinde Google SMS için onay almak kolaydır. Atılması gereken adımlar şu şekilde sıralanabilir: İlk olarak firmamız ile iletişime geçerek sisteme üye olunmalıdır. Giriş yaparak bakiyeyi sisteme yüklemeniz ve istediğiniz miktarı yüklemeniz gerekmektedir. Bakiyeyi yükledikten sonra, ana sayfaya giderek Google sekmesine tıklamanız, cebinize uygun ülkeyi seçerek mevcut duruma göre satın almanız gerekir.
Satın alınan numara, numaram alanında görünecektir. Numaram alanına tıklayarak numaranın Google hesabına girilmesi gerekir. Google hesabından SMS gönderme seçeneğine tıklanarak numaram alanından onay kodu alınmalıdır. Gelen kod girilir ve işlem tamamlanır.

 

SMS Onay İşlemleri 

Fake numaraların tek seferlik kullanım için sahte olduğunu bilmelisiniz ve kullandığınız sahte numaraları tekrar kullanmayacağınızı unutmayınız. Google Hesabınızı bu numaralarla kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu işlem dışında başka hiçbir alanda sayılar kullanılmaz. Firmamız ile SMS onay işlemleri hizmetlerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.