Facebook SMS Onay Nasıl Alınır?

20/08/2022 01:47:27

Facebook SMS Onay Nasıl Alınır?

Yeni bir telefon numarası ile doğrulanmış bir hesap almak çok kolaydır. Firmamızdan alacağınız Facebook SMS Onay hizmetini kullanarak sitede dolaşmanıza gerek kalmadan uygun fiyata yeni numara alabilecek ve gönderilen mobil onay kodu ile istediğiniz siteye kolayca ulaşabileceksiniz. Web sitemiz, kalitenin her şeyden önemli olduğu için 7/24 hizmet veren profesyonel bir hizmettir. Otomatik sistemimizi kullanarak, ödeme bildirimi olmadan bakiye yükleyebilir ve otomatik numaralar alabilirsiniz. Aldığınız numara geçersizse ve telefonunuza kısa mesaj gelmiyorsa servisi iptal edebilir ve bakiyenizi geri alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefon numarasını almak ve bir sonraki onay kodunu Facebook uygulamasına girmektir. Fake numara alma hizmetlerimiz ile Facebook sms onay kodunu şahsi numaranızı vermeye gerek kalmadan alabilirsiniz. 

Facebook Mobil Onay Nasıl Yapılır? 

  • Facebook mobil onay, telefon numarası doğrulama aşamasında web sitemizden destek alınarak tek kullanımlık kod ile yapılabilir.
  • Firmamız, numara doğrulama hizmeti ve güncel numara arşivi ile çeşitli sosyal medya uygulamalarında numaranızı doğrulamanıza yardımcı olmaktadır.
  • Doğrulama aracı olarak SMS onay hizmeti kullanılmaktadır.
  • Facebook Numara Onaylama ile istediğiniz hesabın lokasyonuna göre yabancı telefon numaralarını alabilirsiniz. Tek seferlik Facebook onay kodları da kolayca oluşturulabilir.
  • Sanal numara Facebook Hesap Ayarları bölümündeki Hesap Doğrulama alanına girilmelidir.
  • Telefon onay mesajı geldiğinde işlem tam olarak tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde hesabınız güvende olacaktır.
  • Başka bir hesaba girerken bir Facebook numarası doğrulama kodu sağlanacaktır. Ayarlardan girdiğiniz cihazları silseniz bile o cihazlar bir daha tanınmayacaktır. Bu sayede her seferinde tekrar onay girişi istenir.

Facebook Fake Numara 

Web sitemizden aldığınız sahte numara ile sms onay kodu oluşturabilirsiniz. Telefon numarasını teyit edemiyorsanız sitemiz içerisinde bulunan destek sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. SMS onay hizmeti ile Facebook sms onayı, sanal numara alma gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Facebook Doğrulama Hesabı Faydaları  

Facebook numara doğrulaması sayesinde hesabınız korunur. Facebook hesabına başkasının girdiği durumlarda Facebook tarafından kaldırılacak veya cezalandırılacaktır. Bu sayede bazı suçların önüne geçilmiş olur. Ayrıca şifrenizi unuttuğunuzda telefonunuza mesaj atarak şifrenizi öğrenebilirsiniz. Bir diğer büyük avantajı ise hesabınızı unuttuğunuzda cep telefonunuzdan kullanıcı adınızı girerek hesabınızı aktif hale getirebilecek olmanızdır. Zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde yapılabilir. Ayrıca, aynı numaradan başka hesaplarda da alamazsınız. Fake numara ile Facebook hesabınızı güvenli bir şekilde kullanma imkânı bulabilirsiniz.