Estonya Fake Numara Nasıl Alınır?

09/12/2022 16:40:44

Estonya Fake Numara Nasıl Alınır?

Fake Numara Nedir?

İnternet ortamında her yere cep telefonu numaranızı vermekten bıktıysanız sizin için en iyi çözüm fake numaradır. Web dünyasında aktifseniz Facebook, Twitter ve Google ve benzeri şirketler sizin cep telefonunuzu isterler. Bunun nedeni olarak da güvenliği öne sürerler. Bu güvenlik prosedürü sayesinde onlara kişisel numaranızı vermek, hesaplarınıza erişmek için çifte kimlik doğrulamaya izin verir, böylece hiç kimse telefonunuz olmadan bir sitedeki hesabınıza bağlanamaz. Ancak bazı durumlarda telefon numaranızın ticari amaçlarla kullanılabileceği unutulmamalıdır. İçiniz rahat olsun, web üzerinde kişisel bilgilerinizi koruyan ve istenmeyen reklam SMS’leri almanızı engelleyen bir hizmet var: Sanal numara yani fake numara.

Nitekim internete koymamamız gereken birçok şey var ve bunlardan biri de telefon numaramız. Ayrıca cep telefonumuza sahip olmakla ilgilenmediğimiz bu tür sitelere veya platformlara vereceğimiz gerçek olmayan bir numaranın olması tabii ki harika olur. Nitekim, istediğimiz zaman kullanabileceğimiz ve atabileceğimiz sahte bir numaraya sahip olmanın harika olabileceği birçok durum bulunmaktadır. Nitekim sizlere filmler, diziler, radyolar vb. için kayıt olmadan ücretsiz olarak kullanılabilen düzinelerce sahte telefon numarası sunulmaktadır. Kullanabileceğiniz sayıların bir sınırı bulunmuyor ve geniş bir ülke listesinden size uygun olan herhangi bir sayıyı seçebilirsiniz. Bu ülkelerden birisi de Estonya’dır. Fake (sahte) numara etik bir hizmettir. Bu yüzden fake numara için endişelenmeye gerek yoktur. Tüm numaralar düzenleyici kurumlar tarafından bir kenara bırakılmaktadır ve aynı zamanda %100 çalışmaktadır. Fake numara, istediğiniz platforma erişmenize yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak fake numara, bir internet sitesine kayıt olurken numara vermek istemiyorsanız onlarca sahte telefon numarası ile size mutlaka yardımcı olan bir hizmettir. Böylece mesajlarınızdaki spam akışı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Diğer taraftan fake numara ile, Whatsapp, Facebook, Instagram, Google, Hotmail, Youtube, Telegram gibi birçok uygulama için yeni hesaplar açarak profilinizi mobil onay yani telefon onay ile onaylatabileceksiniz. Bu hızlı ve ucuz olan sistemden numara almak oldukça basittir.

Estonya Fake Numara Alma

Estonya fake numara alma yani sanal numara alma için ihtiyacınız Estonya’nın telefon numarasını alın (örn. +372 202 555 0156) veya rastgele telefon numarası oluşturucusundan Estonya’yı seçerek telefon numarası seçin. Kendiniz rastgele bir Estonya telefon numarası oluştursaydınız, numaranızın geçerli olma olasılığı yüksektir. Ancak, etik hizmet sunan bir firmadan üretilen tüm Estonya (+372 kodu) telefon numaralarının gerçekten de %100 geçerli olmadığına kesin olarak güvenebilirsiniz.

Diğer taraftan oluşturulan herhangi bir sahte telefon numarası, Estonya numarası tahsis edildiği anlamına gelmemektedir. Ayrıca, bu rastgele telefon numaralarının öngörülebilir bir gelecekte telefon şirketleri tarafından kullanılmasına izin verilmeyecektir. Ancak bu durumun sonsuza kadar değişmeyeceğinin garantisi olmadığını unutmamalısınız.

Veriler, Estonya endüstri düzenleyicileri, iletişim sağlayıcıları ve yerel makamlar tarafından sağlanıyor. Rastgele oluşturulan fake telefon numaraları, telefon şirketlerinin mevcut mevzuat kapsamında Estonya müşterilerine atayamayacağı tahsis edilmemiş numaralardan oluşuyor. Sitemizden aldığınız numaralar %100 güvenlidir.

Estonya telefon numaraları, TV şovları ve radyo eğlenceleri gibi kullanımlar için önerilmektedir. Yine de web sitelerinde bu fake telefon numaraları kullanılabilir. Ayrıca, test anketlerini ve kayıt formlarını doldururken özel iletişim bilgilerinizi saklamak istediğinizde de bu numaraları kullanabileceksiniz. Sitemizden alacağınız numaralar tek kullanımlık numaralardır. Sms onay olarak sizlere en uygun fiyat ve en kaliteli servislerle tek kullanımlık sanal numara hizmeti sunuyoruz.

Diğer taraftan insanlar fake numara almak istiyorlar ancak çoğu internet sitelerine güvenemiyor. Sitemiz sizlere hizmetlerin en değerlisi olan güveni sunuyor. Fake numara almak isteyen ziyaretçilerimize profesyonel ekibimizle 7/24 hizmet veriyoruz.