Bigo Live için Sanal Numara Nasıl Alınır?

29/03/2022 22:43:09

Bigo Live için Sanal Numara Nasıl Alınır?

Bigo, tüm dünyada yeni gelişen bir canlı yayın uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Twich gibi benzeri bir uygulama olan Bigo’yu kullanmak için web bağlantınızı kullanabilirsiniz. Kullanıcıları bu uygulama ile yeteneklerini sergileyebilmekte ve yaşam alanlarını da izleyicileri ile paylaşabilmektedir. Google Play ya da App Store üzerinden indirilen Bigo uygulamasına kayıt esnasında Facebook/ Meta hesabı, Google hesabı ya da telefon numarası kullanarak doğrulama yapmanız gerekmektedir. Eğer telefon numarasını kullanmak isterseniz Bigo Live SMS onay işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Bunun için kullanıcılar Bigo live için sanal numara nasıl alınır araştırmalar yapmaktadır. Bigo Live üzerinde kısa sürede üye olmanıza yardımcı olacak sanal numaralar nedir ve nasıl alınır birlikte öğrenelim.

Bigo SMS Onay Nedir?

Bigo SMS onay işlemleri için sanal numaraları smsonay.org adresi üzerinden çok kolay bir şekilde uygun fiyatlara sanal numara satın alabilirsiniz. Sanal numaralar neden ihtiyaç duymalıyız ya da kimler sanal numaralar kullanabilir bunlardan bahsederek bilgilendirmelerimizi yapalım. Sanal numaraları;

  • Daha önceden Bigo hesabı açmış ve bunu kendi kullandıkları numaralar ile kayıt olmuş kişiler,
  • Bigo uygulamasını kendi telefon numarası bilgilerini gizleyerek kayıt olmak isteyen kişiler,
  • Birden fazla Bigo hesabı açmak isteyen ancak sadece bir adet telefon numarası olan kişiler,
  • Bigo üzerinden canlı yayınlar açmak isteyen ancak bu uygulama için kendi öz numarasını değil sanal bir numara ile kayıt olmayı düşünenler
  • Bigo uygulamasından herhangi bir sebepten ötürü banlı yani engelli olan ancak yeni bir hesap açmak isteyen kişiler kullanabilir.

Bigo Live Mobil Fake Numara Nasıl Elde Edilir?

Türkiye’nin en büyük fake numara tedarikçisi smsonay.org kullanarak kullanıcılarınıza Bigo Live uygulaması üzerinde aktif bir şekilde kullanabileceğiniz bir sanal numara hizmeti vermektedir. Siteye kayıt işlemlerini tamamlamanız ardından “Bigo Live” kısma tıklayarak sanal numaraları kısa sürede satın alabilirsiniz. Sanal numaraların ücretleri, seçtiğiniz ülkeye göre farklı olabilmektedir. Hangi ülkeye ait sanal numara almak isterseniz “Ülke Seçin” kısmından dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz sanal numaralar ile Bigo’ya hemen üye olabilir, canlı yayın yapabilir ve izleyici sayınızı artırarak üstelik para da kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve aklınıza takılanları sormak için hemen iletişim kanallarımızı kullanınız.