Amazon Sms Onay Nasıl Yapılır?

24/07/2022 13:21:18

Amazon Sms Onay Nasıl Yapılır?

Amazon SMS Onay Nasıl Yapılır?

Tüm dünya üzerinde en aktif bir şekilde kullanılan e-ticaret uygulamalardan biri olan Amazon üzerinde yapılacak pek çok kullanıcı işleminde SMS onay ile doğrulama yapmanız beklenilmektedir. Ancak birçok kullanıcının Amazon SMS onay nasıl yapılır hakkında bilgisi olmamaktadır. Bu yazımızda kullanıcılara Amazon gibi diğer e-ticaret uygulamalarda da kullanabilecekleri fake numara alma hizmetlerinden bahsedeceğiz.

Amazon SMS Onay

Alıcı ve satıcıların üyelik işlemleri esnasında dahi yapmak zorunda oldukları SMS onay işlemleri zorunludur. Amazon hizmetlerinde ilk kayıt anında birçok kullanıcı kendi özel numarasını kullanmak istemez. Hem güvenlik hem de sitelerden gelen bilgilendirme mesajlarına karşı ufak bir önlem olarak düşünülebilir. Bir başka neden ise kendi numaranız ile aldığınız bir hesap varsa ve siz yeni bir hesap açmak isterseniz artık fake bir numaraya ihtiyacınız var demektedir.

Smsonay.org tarafından her yıl binlerce kullanıcı sanal numara ile bu ihtiyaçlarını kolayca karşılamaktadır. Amazon ve benzeri e-ticaret sitelerinde sosyal medya uygulamalarında kullanabileceğiniz fake numara hizmetini saniyeler içerisinde güvenilir bir şekilde sunmaktayız.

Amazon SMS Doğrulama

Amazon e-ticaret platformunda her oturum açma işleminizde SMS olarak iletilen bir kodu sizden isterler. Eğer kullanacağınız bir telefon numarası yoksa mobil onay kodu için kullanabileceğiniz fake numaralarını sizlere saniyeler içerisinde sunmaktayız. Fake numara alım konusunda yıllardır düzenli ve sistematik bir kalitede SMS onay alabileceğiniz numaralar sunmaktayız.

Amazon sitesinde kullanabileceğiniz fake numara alma işlemini nasıl yapacağınıza gelirsek;

  • Smsonay.org sitesine girmeniz ardından ücretsiz bir şekilde kayıt oluşturmanız gerekir.
  • Banka kart ve kredi kartınızı kullanarak sizden istenen bakiyeyi yüklemeniz gerekmektedir.
  • Bakiye sisteme geçer geçmez kısa sürede ekranda görünecektir. Ardından sistem üzerinde Amazon SMS onay numara alma kısmına tıklayın.
  • Amazon sitesinde kullanabileceğiniz numarayı almanızın ardından hemen sisteme girerek aktif hale getirebilirsiniz.

Fake numara satan siteler arasında en güvenilir ve en ekonomik fiyat politikaları ile kullanıcı kitlesi her geçen gün arttırmaktadır. İşlevsel, kullanımı kolay ve güvenilir numara alma hizmetleri ile smsonay.org takip etmenizde yardımcı olmaktadır.

Amazon SMS Onay Hizmeti

Amazon sitesi üzerinde kullanabileceğiniz SMS onay hizmetimizden faydalanmak için hemen sitemizdeki ilgili alana tıklayabilirsiniz. Üyelik ve bakiye işlemleri gibi numaraları nasıl kullanacağınıza dair aklınıza takılan tüm sorular için 7 gün 24 saat kullanabileceğiniz “destek” alanımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca işlemlerinizi yaparken sizlere daha iyi hizmet sunmak için hazırladığımız video içerikleri de inceleyebilirsiniz. Güvenilir ve ekonomik telefon onay hizmeti için sitemizi takipte kalınız.